Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Wallbox Wallbox Pulsar Plus weiss 22kW, Type 2, 7m Kabel OCPP

Więcej widoków

Wallbox Wallbox Pulsar Plus weiss 22kW, Type 2, 7m Kabel OCPP

Kod: T2742702

3 200,00 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Wallbox Pulsar Plus 22 kW to jedna z najbardziej wszechstronnych domowych ładowarek z Wi-FiBluetooth. Stacja ładowania Wallbox Pulsar Plus oferuje szereg rozbudowanych funkcji dla samochodów elektrycznych.

Najważniejsze zalety stacji to:

 • Do 22 kW mocy ładowania (podwyższona prędkość ładowania)
 • Łatwy wybór mocy ładowania: 3,7 lub 22 kW
 • Zintegrowany licznik energii
 • Zdalne zarządzanie poprzez aplikację myWallbox
 • Pełna ochrona dzięki detekcji prądów DC 6mA
 • Komunikacja Bluetooth, Wi-Fi
 • Zdalne zarządzanie i administracja
 • Zintegrowany kabel ładujący o długości 7m
 • Prosta instalacja
 • Łatwy w obsłudze
 • Kolor biały
 • Odpowiednia dla wszystkich samochodów elektrycznych z gniazdami typu 2

Wallbox Pulsar Plus 22 kW to jedna z naszych najbardziej wszechstronnych domowych ładowarek z Wi-Fi, Bluetooth i innymi inteligentnymi funkcjami. Urządzenie będzie idealne do ładowania wszystkich samochodów elektrycznych oraz hybrydowych.

Zintegrowany kabel ładujący typu 2

Stacja ładująca Wallbox 22 kW Pulsar Plus jest standardowo wyposażona w stały kabel ładujący typu 2 o długości 7 metrów. Ze względu na stały kabel nie jest już konieczne wyjmowanie kabla z bagażnika za każdym razem. Wystarczy wyjąć wtyczkę z uchwytu i włożyć ją do samochodu, aby rozpocząć ładowanie.

Odpowiednia dla połączeń 1-fazowych i 3-fazowych

Ta inteligentna stacja ładująca Wallbox nadaje się do ładowania samochodu maksymalnym prądem 3×32 A (22 kW), ale możesz ustawić ją na wartości od 6 A do 32 A. Pozwala to dopasować moc do każdego pojazdu elektrycznego lub istniejącej sieci elektrycznej.

Wallbox Pulsar Plus 22 kW obsługuje zarówno ładowanie 1-fazowe i jak i 3-fazowe. Jednak do wykorzystania mocy większej niż 7,4 kW potrzebne będzie trójfazowe połączenie elektryczne.

Zalety 22 kW Wallbox Pulsar Plus:

 • Brak subskrypcji na używanie zdalnego zarządzania stacją za pomocą aplikacji
 • Zawiera zintegrowany kabel ładujący typu 2 o długości 7 metrów
 • Połączenie z Wi-Fi i Bluetooth
 • Łączność za pośrednictwem aplikacji MyWallbox
 • Niższe koszty instalacji w związku ze zintegrowaną detekcją DC prądu upływu 6mA
 • Możliwość rozbudowy dzięki dynamicznemu zarządzaniu obciążeniem (Dynamic Load Balancing)
 • Prosta i intuicyjna instalacja
 • Kompaktowe rozmiary

Brak opłat abonamentowych

Ta ładowarka nie wymaga subskrypcji. Zarządzanie jest możliwe za pośrednictwem aplikacji Wallbox, portalu myWallbox, Wi-Fi lub Bluetooth.

Portal myWallbox

Konfiguruj, monitoruj i zarządzaj swoim Pulsar Plus z portalu myWallbox za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub portalu internetowego. Dzięki portalowi myWallbox otrzymujesz w czasie rzeczywistym informacje o zużyciu, czasie ładowania i kosztach energii. Możesz ustawić ładowanie i zablokować lub odblokować stację ładującą, aby zapobiec nieautoryzowanemu użyciu.

Wallbox Pulsar Plus łączy się przez Bluetooth Smart Connectivity lub Wi-Fi. Dzięki temu masz podgląd aktualnego statusu stacji ładującej. Funkcje takie jak aktywacja sesji ładowania, wgląd w zużycie energii i koszty ładowania oraz automatyczne aktualizacje oprogramowania sprawiają, że Wallbox Pulsar Plus jest najinteligentniejszą – i najmniejszą – stacją ładowania na rynku. Platforma MyWallbox to osobiste środowisko cyfrowe, które umożliwia monitorowanie sesji ładowania, zarządzanie stacją ładowania i dostęp do usług, takich jak Smart Charging.

Aplikacja Wallbox na smartfony i tablety

Możesz przeglądać i zarządzać wszystkimi ustawieniami urządzenia z telefonu komórkowego lub tabletu za pośrednictwem aplikacji Wallbox. Funkcje aplikacji obejmują ustawianie prądu ładowania, blokowanie i odblokowywanie stacji ładowania, planowanie sesji ładowania (np. gdy cena energii jest niższa) i nie tylko. Aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play.

Zaplanuj sesje ładowania

Możesz zaplanować ładowanie za pomocą Wallbox Pulsar Plus. Możesz użyć aplikacji, aby ustawić kiedy ładowarka może aktywnie ładować, a kiedy nie. Na przykład, jeśli do zużycia energii używasz stawek w godzinach szczytu i poza szczytem, możesz ustawić samochód tak, aby ładował się tylko poza godzinami szczytu. Pozwala to na ładowanie samochodu elektrycznego po niższej cenie.

Dynamiczne zarządzanie obciążeniem (Dynamic Load Balancing)

Funkcja Power Boost zapewnia wykorzystanie maksymalnego dostępnego prądu w ramach bieżącego połączenia elektrycznego do jak najszybszego naładowania samochodu. A wszystko to bez martwienia się o to, czy zbyt duży pobór mocy uruchomi bezpiecznik (lub wyłącznik nadprądowy).
Czy Twoja pralka jest włączona? Wtedy samochód ładuje się wolniej. W praktyce stacja ładująca jest w stałym kontakcie z inteligentnym modułem w szafce licznika. Ten moduł w sposób ciągły monitoruje dostępną w danym momencie moc. Wszystkie urządzenia elektryczne w domu mają pierwszeństwo przed stacją ładującą. Pozostała pojemność jest dostępna do ładowania samochodu. W ten sposób zapewnione jest bezpieczne i optymalne wykorzystanie przyłącza zasilania i zapobiega się przeciążeniu.

Instalacja

Instalacja Wallbox Pulsar Plus jest wyjątkowo prosta. Nie mniej zalecamy skorzystanie z usługi wykwalifikowanego elektryka.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod T2742702
Producent Nie
Kod producenta PLP1-M-2-4-9-001
EAN 8436575275857
Strona www Nie
Recenzje

Mogą cię również zainteresować następujące produkty