Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Profil działalności

Prowadzimy sprzedaż w dwóch sklepach stacjonarnych oraz za pośrednictwem witryny internetowej www.bino.pl.

Oferujemy podzespoły komputerowe, peryferia i akcesoria komputerowe, a także:
- sprzedaż komputerów BINO,
- sprzedaż komputerów renomowanych marek
- sprzedaż laptopów
- sprzedaż tabletów 

Prowadzimy serwis zakupionego u nas sprzętu komputerowego w ramach udzielanej gwarancji.

Dajemy możliwość zlecenia nam opieki nad sprzętem komputerowym przez firmy i instytucje.

Zajmujemy się projektowaniem i instalacją sieci komputerowych, tradycyjnych i bezprzewodowych.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu.

 

Historia BINO

Firma Bino Computers powstała w 1998 roku w Krakowie. Początkowo mieściła się w lokalu przy ul. Siemiradzkiego, ale już po kilku miesiącach jej siedziba została przeniesiona na ul. Meiselsa. Potem została przeniesiona na ul. Twardowskiego, a w 2023 roku na ul. Szuwarową. Działalność firmy rozrastała się w szybkim tempie za sprawą powiększającego się asortymentu i wachlarza oferowanych usług.

W 2000 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, uruchomiliśmy oddział w Tarnowie, gdzie w ciągu kilku miesięcy zdobyliśmy wiodącą pozycję wśród firm działających w branży IT.

Bino Computers to prężnie działająca firma, która zdobyła sobie znaczącą pozycję na rynku małopolskim a teraz aspiruje do zaistnienia również w innych rejonach Polski. Chcemy nadal rozszerzać swoją działalność, dlatego podjęliśmy współpracę z kilkoma firmami, która pozwala nam zaoferować klientowi indywidualnemu, firmom i instytucjom kompleksową obsługę. Dzięki temu nasz klient czuje się bezpiecznie i pewnie, a my pomagamy mu nie tylko w zakupie sprzętu komputerowego i w jego serwisie, ale także oferujemy możliwośc odzyskiwania danych, montaż sieci teleinformatycznych oraz dostęp do Internetu.

 

Marka BINO

Od początku istnienia firmy staramy się aby klient, który skorzystał z naszej oferty nie zapomniał o nas. Chcemy, aby marka BINO kojarzyła mu się z gwarancją rzetelności, uczciwości i z solidnym partnerem. Pozycję tą budujemy oferując produkty starannie wyselekcjonowane pod względem jakości oraz biorąc pod uwagę warunki oferowanej gwarancji. Staramy się eliminować z oferty te pozycje, które mogą powodować niezadowolenie klienta. Zaowocowało to tym, że do tej pory zaufało nam ponad 50 000 klientów którzy dokonali zakupów w naszych sklepach.