Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m

Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m

Kod: 1276478

13,49 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 2 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54125
Nazwa produktuQoltec Pigtail ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość100 cm
Typ okablowaniaMultiMode 50/125 OM2
Typ wtyczki 1ST/UPC
Typ wtyczki 2N/A
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 50/125
  • Standard włókna: OM2
  • Rodzaj złączy: ST/UPC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 0,9mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: 35-39db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
Kolorpomarańczowy
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276478
Producent Qoltec
Kod producenta 54125
EAN 5901878541259
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje