Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec Pigtail światłowodowy SC/APC SM9/125 0,9mmG652D 1,5m

Qoltec Pigtail światłowodowy SC/APC SM9/125 0,9mmG652D 1,5m

Kod: 1276492

14,43 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54110
Nazwa produktuQoltec Pigtail SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1,5m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość150 cm
Typ okablowaniaSingleMode G652D
Typ wtyczki 1SC/APC
Typ wtyczki 2N/A
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 9/125
  • Standard włókna: G652D
  • Rodzaj złączy: SC/APC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 0,9mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: >60db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
KolorBiały
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276492
Producent Qoltec
Kod producenta 54110
EAN 5901878541105
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje