Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m

Kod: 1276485

14,21 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54098
Nazwa produktuQoltec Pigtail LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość300 cm
Typ okablowaniaSingleMode G652D
Typ wtyczki 1LC/UPC
Typ wtyczki 2N/A
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 9/125
  • Standard włókna: G652D
  • Rodzaj złączy: LC/UPC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 0,9mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: >55db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
KolorBiały
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276485
Producent Qoltec
Kod producenta 54098
EAN 5901878540986
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje