Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Kod: 1276495

13,75 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 8 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54116
Nazwa produktuQoltec Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość100 cm
Typ okablowaniaSingleMode G652D
Typ wtyczki 1FC/UPC
Typ wtyczki 2N/A
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 9/125
  • Standard włókna: G652D
  • Rodzaj złączy: FC/UPC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 0,9mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: >55db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
KolorBiały
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276495
Producent Qoltec
Kod producenta 54116
EAN 5901878541167
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje