Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m

Kod: 1276508

14,63 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54121
Nazwa produktuQoltec Pigtail FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość300 cm
Typ okablowaniaMultiMode 50/125 OM2
Typ wtyczki 1FC/UPC
Typ wtyczki 2N/A
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 50/125
  • Standard włókna: OM2
  • Rodzaj złączy: FC/UPC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 0,9mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: 35-39db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
Kolorpomarańczowy
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276508
Producent Qoltec
Kod producenta 54121
EAN 5901878541211
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje