Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec 54003 Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 5m

Qoltec 54003 Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 5m

Kod: 1273658

26,79 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54003
Nazwa produktuQoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 5m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość500 cm
Typ okablowaniaSingleMode G652D
Typ wtyczki 1SC/UPC
Typ wtyczki 2SC/UPC
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 9/125
  • Standard włókna: G652D
  • Rodzaj złączy: SC/UPC - SC/UPC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 3.0 mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: >55db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
  • Typ transmisji światłowodowej: Duplex
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1273658
Producent Qoltec
Kod producenta 54003
EAN 5901878540030
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje