Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec 54041 Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 3m

Qoltec 54041 Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 3m

Kod: 1276152

26,96 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54041
Nazwa produktuQoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM2 3m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość300 cm
Typ okablowaniaMultiMode 50/125 OM2
Typ wtyczki 1SC/UPC
Typ wtyczki 2LC/UPC
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 50/125
  • Standard włókna: OM2
  • Rodzaj złączy: SC/UPC - LC/UPC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 3.0 mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: 35-39db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
  • Typ transmisji światłowodowej: Duplex
Kolorpomarańczowy
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276152
Producent Qoltec
Kod producenta 54041
EAN 5901878540412
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje