Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec 54092 Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Duplex 160m

Qoltec 54092 Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Duplex 160m

Kod: 1276007

85,05 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54092
Nazwa produktuQoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 160m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość160 metr
Typ okablowaniaSingleMode G652D
Typ wtyczki 1SC/APC
Typ wtyczki 2SC/APC
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 9/125
  • Standard włókna: G652D
  • Rodzaj złączy: SC/APC - SC/APC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 3.0 mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: >60db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
  • Typ transmisji światłowodowej: Duplex
Kolorżółty
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276007
Producent Qoltec
Kod producenta 54092
EAN 5901878540924
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje