Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec 54074 Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 5m

Qoltec 54074 Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 5m

Kod: 1276023

38,08 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54074
Nazwa produktuQoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM2 5m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość500 cm
Typ okablowaniaMultiMode 50/125 OM2
Typ wtyczki 1LC/UPC
Typ wtyczki 2ST/UPC
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 50/125
  • Standard włókna: OM2
  • Rodzaj złączy: LC/UPC - ST/UPC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 3.0 mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: 35-39db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
  • Typ transmisji światłowodowej: Duplex
Kolorpomarańczowy
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276023
Producent Qoltec
Kod producenta 54074
EAN 5901878540740
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje