Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m

Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m

Kod: 1276027

59,63 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54081
Nazwa produktuQoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 15m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość15 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM3)
Typ wtyczki 1LC/UPC
Typ wtyczki 2LC/UPC
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 50/125
  • Standard włókna: OM3
  • Rodzaj złączy: LC/UPC - LC/UPC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 3.0 mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: 35-39db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
  • Typ transmisji światłowodowej: Duplex
Kolorturkusowy
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276027
Producent Qoltec
Kod producenta 54081
EAN 5901878540818
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje