Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec 54052 Optic Patchcord LC/UPC-FC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 2m

Qoltec 54052 Optic Patchcord LC/UPC-FC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 2m

Kod: 1276035

26,44 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 1 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54052
Nazwa produktuQoltec Optic Patchcord LC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 2m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość200 cm
Typ okablowaniaSingleMode G652D
Typ wtyczki 1LC/UPC
Typ wtyczki 2FC/UPC
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 9/125
  • Standard włókna: G652D
  • Rodzaj złączy: LC/UPC - FC/UPC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 3.0 mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: >55db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
  • Typ transmisji światłowodowej: Duplex
Kolorżółty
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1276035
Producent Qoltec
Kod producenta 54052
EAN 5901878540528
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje