Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Qoltec 54020 Optic Patchcord LC/APC-LC/APC Singlemode 9/125 G652D Duplex 3m

Qoltec 54020 Optic Patchcord LC/APC-LC/APC Singlemode 9/125 G652D Duplex 3m

Kod: 1273670

28,14 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta54020
Nazwa produktuQoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 3m
ProducentQoltec
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość300 cm
Typ okablowaniaSingleMode G652D
Typ wtyczki 1LC/APC
Typ wtyczki 2LC/APC
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacje
  • Typ włókna: 9/125
  • Standard włókna: G652D
  • Rodzaj złączy: LC/APC - LC/APC
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 3.0 mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: >60db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
  • Typ transmisji światłowodowej: Duplex
Kolorżółty
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1273670
Producent Qoltec
Kod producenta 54020
EAN 5901878540207
Strona www http://www.qoltec.pl
Recenzje