Chieftec GPS-600A8 600W ATX-12V,12cm, actice PFC
Kod: 273310
Dostępność: Produkt dostępny
Opis
Szczegóły
Symbol producentaGPS-600A8
Nazwa produktuChieftec zasilacz GPS-600A8, 600W, box
ProducentChieftec
Klasa produktuZasilacze do obudów
Rodzaj zasilaczastandardowy
Moc zasilacza (zasilaczy)600 Wat
FormatATX
Standard zasilacza (ATX)2,3
Typ PFC (Power Factor Correction)aktywny
Średni czas między uszkodzeniami (MTBF)brak danych
Ilość wtyczek zasilających 4-pin (HDD/ODD)2 szt.
Ilość wtyczek zasilających 4-pin (FDD)1 szt.
Ilość wtyczek zasilających Serial ATA4 szt.
Ilość wtyczek zasilających 6-pin (PCI-E)0 szt.
Ilość wtyczek zasilających 6+2-pin (PCI-E)1 szt.
Ilość wtyczek zasilających 8-pin (PCI-E)0 szt.
Ilość wtyczek zasilających 3-pin (FAN)0 szt.
Ilość wtyczek zasilających 4-pin (FAN)0 szt.
Typ wtyczki zasilającej +12V
  • P4 (4-pin)
  • EPS12V
Ilość wtyczek zasilających +12V 4-pin (P4)0 szt.
Ilość wtyczek zasilających +12V 4+4-pin (EPS12V)1 szt.
Ilość wtyczek zasilających +12V 8-pin (EPS12V)0 szt.
Typ złącza zasilania ATX20-pin + 4-pin
Przejściówka zasilania ATX (20-pin - 24-pin)Nie
Ilość wentylatorów1 szt.
Klasa rozmiaru wentylatora120 mm
Regulacja prędkości obrotów wentylatoraAutomatyczna (w zależności od obciążenia zasilacza)
Wskaźnik obciążenia zasilaczaNie
Zabezpieczenia
  • UVP (zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych)
  • OVP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem)
  • SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe)
  • OPP (zabezpieczenie przeciążeniowe)
Certyfikaty
  • CE
  • CB
  • TUV
  • RoHS
Szerokość150 mm
Głębokość140 mm
Wysokość87 mm