Chieftec GPS-700A8 700W ATX-12V,12cm, active PFC
Kod: 273311
Dostępność: Produkt dostępny
Opis
Szczegóły
Kod ProducentaGPS-700A8
StandardATX 2.3
Maks. moc700 W
Wtyczka zasilania (ilość pinów)24 szt.
Wtyczka zasilania (rodzaj)Rozłączalna
Wtyczka zasilania (opis)20 + 4-pin
Ilość wtyczek MOLEX2 szt.
Ilość wtyczek S-ATA6 szt.
Ilość wtyczek Floppy1 szt.
Ilość wtyczek ATX 12V1 szt.
Wtyczki ATX 12V (opis)1 x 8-pin EPS12V (4+4)
Ilość wtyczek PCI-E2 szt.
Typ PFCAktywne
Ilość wentylatorów1 szt.
Średnice wentylatorów120 mm
Maks. głośność29 dB
Wysokość87 mm
Szerokość150 mm
Głębokość140 mm