Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Zebra ZEBRA TTR páska 110mm x 450m TTR pryskyřice

Zebra ZEBRA TTR páska 110mm x 450m TTR pryskyřice

Kod: 704365

144,61 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

W naszej ofercie posiadamy peł,ną, gamę, taś,m barwią,cych do zadruku etykiet. W zależ,noś,ci od zastosowania są, to taś,my: woskowe, woskowo-ż,ywiczne, ż,ywiczne oraz taś,my specjalne textile. Oferujemy wszystkie rodzaje taś,m dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta: mono i kolorowe, o ró,ż,nych szerokoś,ciach i dł,ugoś,ciach, nawinię,te na nawó,j 1/2" i 1" do wewną,trz bą,dź, na zewną,trz ("in","out").

Taś,my ż,ywiczne przeznaczone są, do drukowania na etykietach foliowych i przywieszkach z tworzyw sztucznych, tj: na foliach PE, PP, PET, PCV, akrylu, winylu oraz kart plastikowych.

Gwarantują, znakomitą, jakoś,ć, wydrukó,w. Nadruk wykonany kalką, ż,ywiczną, jest odporny na ś,cieranie w wysokiej temperaturze, dział,anie ś,rodkó,w chemicznych, rozpuszczalnikó,w i detergentó,w zapewniają,c trwał,oś,ć, i dł,uż,szą, ż,ywotnoś,ć, etykiet.

Ten rodzaj taś,my dedykowany jest do druku kodó,w o duż,ej gę,stoś,ci oraz grafiki o duż,ej rozdzielczoś,ci. Ż,ywiczne taś,my barwią,ce przeznaczone są, zaró,wno do gł,owic pł,askich jak i krawę,dziowych.

KolorCzarny
Długość450 m
Szerokość110 mm
Rodzaj nośnikaPapier
Pasuje do

Uniwersalna

Pozostałe parametry

- Nawó,j taś,my barwią,cej:zewnę,trzny
- Ś,rednica wewn. rolki z taś,mą, [cale]:1

Specyfikacja techniczna0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 704365
Producent Zebra
Kod producenta 04800BK11045
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje