Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km

TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km
197,93 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMC210CS
Nazwa produktuTP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km
ProducentTP-Link
Klasa produktuKonwerter medialny
Protokół sieciowy i typ złącza 1GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Protokół sieciowy i typ złącza 2GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Typ okablowaniaświatłowód jednomodowy
Wysokość27 mm
Szerokość94.5 mm
Długość73 mm
Dodatkowe informacje
  • zasięg światłowodu - 15km
  • długość fali 1310nm
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 97987
Producent TP-Link
Kod producenta MC210CS
EAN 6935364030440
Strona www http://www.tp-link.com
Recenzje