Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

TP-Link MC112CS (konwerter światłowodowy WDM singlemodowy)

TP-Link MC112CS (konwerter światłowodowy WDM singlemodowy)
163,41 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 2 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMC112CS
Nazwa produktuTP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM,
ProducentTP-Link
Klasa produktuKonwerter medialny
Protokół sieciowy i typ złącza 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Protokół sieciowy i typ złącza 2FastEthernet 100BaseFX - SC
Typ okablowaniaświatłowód jednomodowy
Wysokość27 mm
Szerokość94.5 mm
Długość73 mm
Dodatkowe informacje
  • Musi współpracować z MC111CS
  • WDM TX 1310nm
  • WDM RX 1550nm
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 95399
Producent TP-Link
Kod producenta MC112CS
EAN 6935364030421
Strona www http://www.tp-link.com
Recenzje