SilentiumPC Obudowa MiniTower ATX SPC112

Be the first to review this product

PLN227.37

SilentiumPC Obudowa MiniTower ATX SPC112

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

Details

Opis

Gladius Q50 Pure Black to przede wszystkim elegancja i kompaktowe wymiary. Obudowa wykonana jest gł,ó,wnie z szczotkowano grubego aluminium, anodowanego na czarno. Wysoka jakoś,ć, wykonania i nietuzinkowy dizajn predysponują, Gladiusa Q50 do zaję,cia wyeksponowanego miejsca na biurku czy też, salonie.

Przestronne, jak na wymiary obudowy, wnę,trze pozwala na zastosowanie dowolnego procesora, bez obawy o jego efektywne chł,odzenie, czy też, zasilenie.Do ś,rodka mieszczą, się, peł,nowymiarowe zasilacze ATX oraz peł,nowymiarowe schł,adzacze CPU. Gladius Q50 Pure Black pomieś,ci ró,wnież, dwu-slotowe karty graficzne. Jak na nowoczesną, konstrukcję, przystał,o na wyposaż,eniu znajdują, się, dwa porty USB 3.0

Ze wzglę,du na nietypowe rozmieszczenie komponentó,w zastosowano odwró,cony, w stosunku do tradycyjnych konstrukcji, obieg powietrza. Tylni wentylator wtł,acza chł,odne powietrze do wnę,trza obudowy, a zasilacz umieszczony z przodu wydmuchuje je spodem.

Obudowa pozwala na jednoczesne zamontowanie aż, do 3 dyskó,w twardych, z czego dwa o rozmiarze 2,5″, i jeden o rozmiarze 3,5″,. Moż,liwe jest takż,e zamontowanie tylko dwó,ch dyskó,w 3,5″,.

Miejsca montażowe 3,5'' wewn.2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.0
Moc zasilaczaBrak
Wentylator12 cm
KolorCzarny
Wymiary

260 x 290 x 190 mm

Złącza na przednim panelu1 x słuchawki
Pozostałe parametry0

Additional Information

Kod 667542
Producent SilentiumPC
Kod producenta SPC112
EAN N/A
Strona www http://www.silentiumpc.com

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.