Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

SilentiumPC Obudowa MiniTower ATX SPC112

SilentiumPC Obudowa MiniTower ATX SPC112

Kod: 667542

227,37 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Gladius Q50 Pure Black to przede wszystkim elegancja i kompaktowe wymiary. Obudowa wykonana jest gł,ó,wnie z szczotkowano grubego aluminium, anodowanego na czarno. Wysoka jakoś,ć, wykonania i nietuzinkowy dizajn predysponują, Gladiusa Q50 do zaję,cia wyeksponowanego miejsca na biurku czy też, salonie.

Przestronne, jak na wymiary obudowy, wnę,trze pozwala na zastosowanie dowolnego procesora, bez obawy o jego efektywne chł,odzenie, czy też, zasilenie.Do ś,rodka mieszczą, się, peł,nowymiarowe zasilacze ATX oraz peł,nowymiarowe schł,adzacze CPU. Gladius Q50 Pure Black pomieś,ci ró,wnież, dwu-slotowe karty graficzne. Jak na nowoczesną, konstrukcję, przystał,o na wyposaż,eniu znajdują, się, dwa porty USB 3.0

Ze wzglę,du na nietypowe rozmieszczenie komponentó,w zastosowano odwró,cony, w stosunku do tradycyjnych konstrukcji, obieg powietrza. Tylni wentylator wtł,acza chł,odne powietrze do wnę,trza obudowy, a zasilacz umieszczony z przodu wydmuchuje je spodem.

Obudowa pozwala na jednoczesne zamontowanie aż, do 3 dyskó,w twardych, z czego dwa o rozmiarze 2,5″, i jeden o rozmiarze 3,5″,. Moż,liwe jest takż,e zamontowanie tylko dwó,ch dyskó,w 3,5″,.

Miejsca montażowe 3,5'' wewn.2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.0
Moc zasilaczaBrak
Wentylator12 cm
KolorCzarny
Wymiary

260 x 290 x 190 mm

Złącza na przednim panelu1 x słuchawki
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 667542
Producent SilentiumPC
Kod producenta SPC112
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.silentiumpc.com
Recenzje