Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1310nm 15km, ST

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1310nm 15km, ST

Kod: 360351

3 528,23 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Produkt niedostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1310nm 15km, ST

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena