Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet switch FSD-805st switch 8x10/100Base-tx, 1x100Base-fx(st), desktop, kov

Planet switch FSD-805st switch 8x10/100Base-tx, 1x100Base-fx(st), desktop, kov
334,16 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaFSD-805ST
Liczba portów 10/100 Mbps8 szt.
Inne porty1 x 100Base-FX ST MultiMode, 2 km, 1300nm, port współdzielony z portem 1 ethernet
Standardy siecioweIEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3x Full-duplex flow control, 100Base-TX and 100Base-FX
Przepustowość11.9Mpps
TrunkNie
Spanning Treen/d
ZarządzalnośćNie Zarządzalny
QoSn/d
VLANn/d
Montaż w szafach RACKTak
Możliwość mocowania do podłożaTak
Obsługiwane protokołyn/d
Rozmiar tablicy adresów MAC2K
Algorytm przełączaniaStore And Forward
Bufor danych1Mbit
ZasilanieWewnętrzny Zasilacz 100-240V AC, 50/60Hz, 0.2A
Wysokość26 mm
Szerokość191 mm
Głębokość85 mm
Waga325 kg
Kolor obudowyCiemny Grafit
Informacje dodatkoweFCC Part 15 Class A, CE
wwwhttp://www.planet.com.tw/en/product/product_spec.php?id=22799 www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 314232
Producent Planet
Kod producenta FSD-805ST
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje