Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km
325,03 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaFST-802S15
Łącze miedzianeBrak
Łącze optyczneSingleMode,SC,1310nm
Łącze fizyczne10/100 Base FX
Typ portówRJ-45
Zgodność ze standardemIEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX and 100Base-FX
Sygnalizacja LEDNie
ZasilanieDC 5V 2A
Wymiary (wys x szer x gł)81 x 94 x 26mm mm
Waga220 g
Opis10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart Media Converter-15km
wwwhttp://www.planet.com.tw/news/productnews/FST-80x.htm www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 264121
Producent Planet
Kod producenta FST-802S15
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje