Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

ModeCom Bezprzewodowa Mysz Optyczna MC-619 ART BARBIE 3

ModeCom Bezprzewodowa Mysz Optyczna MC-619 ART BARBIE 3

Kod: 127188

80,03 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Opis

MYSZ MC-619 BAR BIE-MY GLAMOROUS MOUSE 3

Oto mysz komputerowa MC-619 o niezwykł,ej wprost stylistyce Barbie! Przypadnie ona z pewnoś,cią, do gustu niejednej fantastycznej dziewczynie posiadają,cej komputer.

Mysz MC-619 to bezprzewodowa, optyczna mysz komputerowa zasilana dwoma bateriami AAA. Jest bardzo wygodna, a na wyprofilowanych bokach posiada gumowane, perforowane nakł,adki, któ,re zapobiegają, ś,lizganiu się, dł,oni. Jednocześ,nie myszka charakteryzuje się, kompaktowymi rozmiarami, któ,re sprawiają,, ż,e jest wygodna w transporcie.

Poł,ą,czenie bezprzewodowe w modelu MC-619 pozwala na swobodną, pracę, w odległ,oś,ci do 10m od odbiornika. Odbiornik typu nano charakteryzuje się, bardzo niewielkim rozmiarem, jest wię,c wyją,tkowo praktyczny, gdyż, moż,na pozostawić, go w porcie USB notebooka podczas jego transportu.

W myszy zastosowano takż,e techniki pomagają,ce oszczę,dzać, energię, baterii gdy nie jest ona uż,ywana, a  , , ,  , , , takż,e dodatkowo wykorzystano klasyczny wył,ą,cznik, któ,ry zapobiega wybudzaniu się, urzą,dzenia w trakcie transportu. Na wierzchu myszki znajduje się, dioda sygnalizują,ca czerwonym kolorem wył,adowują,ce się, baterie i przypominają,ca o koniecznoś,ci ich wymiany.

Scroll posiada dwa tryby pracy - szybszy i precyzyjny, moż,na go przestawiać, w zależ,noś,ci od potrzeby i przyzwyczajenia.

Mysz MC-619 Barbie jest wykonana z wysokiej jakoś,ci materiał,ó,w, ma wspaniał,y wyglą,d i dostę,pna jest w sprzedaż,y w trzech wersjach wzoró,w ukazują,cych postać, cudownej Barbie. Olś,niewają,ce wzornictwo MC-619 Barbie z pewnoś,cią, wyró,ż,nia ją, spoś,ró,d wszystkich dostę,pnych na rynku myszek komputerowych. Każ,da modna dziewczyna po prostu musi ją, mieć,!

Ilość przycisków2
KolorRóżowy
Ilość rolek1
Sposób połączeniaBezprzewodowo
InterfejsUSB
Kolor

Biał,o-ró,ż,owy

Pozostałe parametry

Rozdzielczoś,ć,: 800 DPI
Interfejs: USB
Dwa tryby pracy scrolla: szybki i precyzyjny
Poł,ą,czenie bezprzewodowe
Zasię,g pracy: do 10m
Odbiornik typu nano
Oszczę,dnoś,ć, energii
Zasilanie bateriami AAA
Dioda sygnalizują,ca wyczerpane baterie

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 127188
Producent ModeCom
Kod producenta M-MC-0619-ART-BARBIE-3
EAN 5907760604576
Strona www http://www.modecom.pl
Recenzje