Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T or 1000Base-LX (auto detect), 7x10/100Base-T, 3x1000Base-LX Redundancy Uplink, 3x Single Mode 1310nm 10km, SC

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T or 1000Base-LX (auto detect), 7x10/100Base-T, 3x1000Base-LX Redundancy Uplink, 3x Single Mode 1310nm 10km, SC
12 055,20 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360376
Producent Microsens
Kod producenta MS650862M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje