Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-TX, 2x1000Base-SX Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-TX, 2x1000Base-SX Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC
5 390,65 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360358
Producent Microsens
Kod producenta MS650851M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje