Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-T, 2x1000Base-LX Redundancy Uplink Single Mode 1310nm 10km, SC

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-T, 2x1000Base-LX Redundancy Uplink Single Mode 1310nm 10km, SC
8 932,16 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360357
Producent Microsens
Kod producenta MS650852M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje