Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch, 5x 10/100Base-TX, 1x 100Base-FX Single Mode 1310nm SC min. 30km, 4x Power-over-Ethernet Injektor, 48VDC

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch, 5x 10/100Base-TX, 1x 100Base-FX Single Mode 1310nm SC min. 30km, 4x Power-over-Ethernet Injektor, 48VDC
1 883,67 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399668
Producent Microsens
Kod producenta MS655104PX-48
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje