Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1550nm 80km, SC

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1550nm 80km, SC
5 867,54 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399675
Producent Microsens
Kod producenta MS650469
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje