Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Multimode 1310nm, SC

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Multimode 1310nm, SC

Kod: 360349

2 150,68 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360349
Producent Microsens
Kod producenta MS650462
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje