Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Single Mode 1550nm 80km SC, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48VDC Power Input

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Single Mode 1550nm 80km SC, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48VDC Power Input
17 973,20 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399692
Producent Microsens
Kod producenta MS650509PM-48
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje