Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Single Mode 1310nm 15km ST

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Single Mode 1310nm 15km ST
6 045,55 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360423
Producent Microsens
Kod producenta MS650505M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje