Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Multimode 1310nm ST

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Multimode 1310nm ST
3 415,32 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360417
Producent Microsens
Kod producenta MS650501M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje