Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Multimode 1310nm 15km ST, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48VDC Power Input

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Multimode 1310nm 15km ST, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48VDC Power Input
4 285,42 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399685
Producent Microsens
Kod producenta MS650501PM-48
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje