Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Kruger & Matz SŁUCHAWKI STEREO KM0108 SERIA DREWNIANA SAPELE

Kruger & Matz SŁUCHAWKI STEREO KM0108 SERIA DREWNIANA SAPELE

Kod: 443651

62,70 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Sł,uchawki douszne z serii KM0108 mogą, towarzyszyć, ci w każ,dej sytuacji, ponieważ, bez problemu moż,na zmieś,cić, w kieszeni czy torebce. Sł,uchawki charakteryzuje nie tylko wygoda uż,ytkowania, ale takż,e wyraziste brzmienie, któ,re gwarantują, najwyż,szej jakoś,ci magnesy neodymowe, cewki CCAW oraz ultracienkie membrany. Sł,uchawki KM0108 pracują, w czę,stotliwoś,ci 18Hz-22kHz z maksymalną, mocą, wejś,ciową, 10 mW. W celu zminimalizowania strat sygnał,u zastosowano kabel OFC z powł,oką, TPE oraz wysokiej jakoś,ci pozł,acane wtyki.

To, co wyró,ż,nia serię, KM0108 to przede wszystkim oryginalny design produktó,w. W jej skł,ad wchodzą, modele, któ,rych obudowa został,a wykonana z sześ,ciu ró,ż,nych rodzajó,w drewna. Dzię,ki temu każ,da para jest unikalna, a drewniana konstrukcja pozwala na wierne odzwierciedlenie każ,dego dź,wię,ku sł,uchanej muzyki. Dodatkowo sł,uchawki doskonale dopasowują, się, do ucha, dzię,ki czemu nie musisz obawiać, się,, ż,e w trakcie sł,uchania ulubionej muzyki wypadną, one z uszu. Do zestawu doł,ą,czone został,y takż,e silikonowe osł,ony w rozmiarze S, M oraz L.

Model KM0108SP to sł,uchawki wykonane z doskonał,ej jakoś,ci drewna sapele. Moż,na uż,ywać, ich z wię,kszoś,cią, urzą,dzeń, elektronicznych: iPod, iPhone, odtwarzaczami CD, MP3, MP4, komputerami oraz telefonami komó,rkowymi i smartfonami.

KonstrukcjaDouszne
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5mm minijack
PołączeniePrzewodowe
Impedancja32 Ohm
Pasmo przenoszenia

18Hz-22kHz

Czułość101 dB
MikrofonNie
Długość przewodu1.2 m
Pozostałe parametry

- Drewniana obudowa
- Magnes neodymowy
- Cewka CCAW
- Przewó,d OFC
- Rozmiar gł,oś,nika: 8mm
- Magnes: Neodymowy
- Znamionowa moc wyjś,ciowa: 5mW
- Maksymalna moc wyjś,ciowa: 10mW
- Wtyczka 3.5mm pozł,acana

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 443651
Producent Kruger & Matz
Kod producenta KM0108SP
EAN 5901436793137
Strona www http://www.krugermatz.com/pl/
Recenzje