Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Kiano 5902020020608

Kiano 5902020020608
330,66 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

KIANO CITY 4.0
Niezwykle wydajny smart fon z nowoczesnym design’,em.

Po pierwsze - ekran IPS. To wysoka jakoś,ć, wyś,wietlacza zapewni Ci doskonał,e odwzorowanie koloró,w i komfort uż,ytkowania. IPS ma wiele zalet, któ,re dostrzeż,esz oglą,dają,c filmy na YOUTUBE czy przeglą,dają,c zdję,cia.

Po drugie - wydajnoś,ć, Dual Core. KIANO CITY 4 został, wyposaż,ony w mocny 2-rdzeniowy procesor, dodatkowo wydajne komponenty zapewniają, pł,ynnoś,ć, i bezproblemową, pracę, nawet z wymagają,cymi aplikacjami.

Po trzecie –, DUAL SIM. Co oznacza 2 w 1. Nie potrzebujesz już, dwó,ch telefonó,w np. sł,uż,bowego i prywatnego. KIANO CITY4 daje moż,liwoś,ć, korzystania z dwó,ch kart SIM jednocześ,nie, nawet jeś,li karty pochodzą, od ró,ż,nych operatoró,w telefonii komó,rkowej

Po czwarte –, GPS. Dzię,ki wbudowanemu odbiornikowi GPS Twó,j smart fon KIANO CITY4 poprowadzi Cię, jak nawigacja wprost do celu.

Po pią,te -bezprzewodowy Hotspot. KIANO CITY 4posł,uż,y Ci jako Twoja wł,asna sieć, bezprzewodową, i umoż,liwi korzystanie z jednego mobilnego Internetu 3G w smart fonie, tablecie czy laptopie. ,

Po szó,ste –, SKYPE, FACEBOOK I TYSIĄ,CE APILKACJI. Kontakt z rodziną, i przyjació,ł,mi z KIANO CITY4 bę,dzie szybki i ł,atwy, wyś,lij zdję,cie czy film nagrany KIANO CITY 4, baw się, grami i sł,uchaj ulubionej muzyki, dzię,ki doł,ą,czonym do zestawu sł,uchawkom.

Po sió,dme –, Bą,dź, kolorowy. KIANO CITY 4 jest dostę,pny w dwó,ch kolorach biał,ym i czarnym, ale jeś,li chcesz się, wyró,ż,nić, wystarczy , ż,e zmienisz tylną, obudowę, na ró,ż,ową, lub niebieską,, któ,re są, doł,ą,czone w zestawie.

Rozdzielczość800 x 480
Ekran dotykowyTak
System operacyjnyAndroid 2.3
Procesor

Boxchip A10

Taktowanie procesora1200 MHz
Pamięć wewnętrzna4 GB
Czytnik kart pamięciNie
Typ kart pamięciSD
KomunikacjaWi-Fi (802.11b/g)
Modem WWANNie
Funkcja telefonu komórkowegoNie
Aparat fotograficznyTak
Szczegółowe dane aparatu

2.0 Mpix

GPSNie
ZłączaUSB 2.0
Złącza zewnętrzneWejście mikrofonowe
Bateria

3600 mAh

Pozostałe parametry

brak danych

Wymiary

brak danych

Waga2.3 kg
Zawartość zestawu

Tablet, zasilacz, przewó,d, instrukcja obsł,ugi

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 464807
Producent Kiano
Kod producenta 5902020020608
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje