Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy
100,09 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta303850
Nazwa produktuIntellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 jednomodowy
ProducentIntellinet Network Solutions
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość5 metr
Typ okablowaniaświatłowód jednomodowy 9/125 (OS2)
Typ wtyczki 1LC duplex
Typ wtyczki 2SC duplex
Maksymalna prędkość transmisji10 Gb/s
Kolorżółty
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 704575
Producent Intellinet Network Solutions
Kod producenta 303850
EAN Nie
Strona www http://www.intellinet-network.com
Recenzje