Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy
92,27 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 6 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta302730
Nazwa produktuIntellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 wielomodowy
ProducentIntellinet Network Solutions
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość5 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM3)
Typ wtyczki 1LC duplex
Typ wtyczki 2SC duplex
Maksymalna prędkość transmisji10 Gb/s
Kolorzielony
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 542063
Producent Intellinet Network Solutions
Kod producenta 302730
EAN Nie
Strona www http://www.intellinet-network.com
Recenzje