Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-SC duplex 2m 50/125 OM2 wielomodowy

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-SC duplex 2m 50/125 OM2 wielomodowy
64,69 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta470117
Nazwa produktuIntellinet Światłowód krosowy ST-SC duplex 2m 50/125 OM2 wielomodowy
ProducentIntellinet Network Solutions
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość2 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1ST duplex
Typ wtyczki 2SC duplex
Maksymalna prędkość transmisji10 Gb/s
Dodatkowe informacje
  • Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi
  • Wysoka przepustowość na dużych odległościach
  • Rozwiązanie obniżające koszty
  • Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych
  • LSZH
Kolorpomarańczowy
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 378553
Producent Intellinet Network Solutions
Kod producenta 470117
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.intellinet-network.com
Recenzje