Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Intellinet Network Solutions Moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy, 850nm, 550m

Intellinet Network Solutions Moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), wielomodowy, 850nm, 550m
149,47 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 1 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta545006
Nazwa produktuIntellinet moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) Wielomodowy
ProducentIntellinet Network Solutions
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Dodatkowe informacje
  • Jeden port światłowodowy 1000Base-SX wielomodowy LC duplex
  • do 550 m (okablowanie 50/125 µm) lub 220 m (okablowanie 62.5/125 µm)
  • Długość fali: 850 nm
Więcej informacjiwww.intellinet-network.com [LINK]
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 129675
Producent Intellinet Network Solutions
Kod producenta 545006
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.intellinet-network.com
Recenzje