Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Everki Torba na laptop 14.1cali EKB407 Advence

Everki Torba na laptop 14.1cali EKB407 Advence

Kod: 845934

130,63 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Tytuł,: Torba na laptop 14.1" EKB407NCH14 Advance Everki

Everki jest ś,wiatowym liderem w produkcji najwyż,szej jakoś,ci plecakó,w i toreb dla wymagają,cych podró,ż,ują,cych. Plecaki i torby Everki wyró,ż,niają, się, najwyż,szą, jakoś,cią, oraz klasą, chronioną, wieloma patentami. Wszystkie plecaki i torby Everki konstruowane są, w USA.

Spraw, aby teczka na iPada/tablet/ultrabook Advance był,a Twoją, codzienna torbą,. Jej smukł,y profil, nowoczesny design i lekka konstrukcja sprawiają,, ż,e ta torba jest ł,atwa do przenoszenia. Przestronna, dobrze wyś,cieł,ana, ł,adowana od gó,ry komora pozwala na szybki i ł,atwy dostę,p do tabletó,w lub laptopó,w ultrabook do 14.1".

Chwyć, rę,czne uchwyty do przenoszenia lub przewieś, ją, przez swoje ramię, z peł,nowymiarowym paskiem na ramię, i wyruszaj w drogę,. Dwustronne regulowane ramią,czka zapewniają,, ż,e podkł,adka na ramię, pozostaje skupiona na Twoim ramieniu dla maksymalnego komfortu.

Gł,ó,wna komora Advance pasuje do wię,kszoś,ci tabletó,w lub ultrabookó,w do 14.1". Oddzielna komora akcesorió,w Advance, zapinana na zamek pozostaje zorganizowana z hojnym asortymentem wielofunkcyjnych kieszeni, podczas gdy szybki dostę,p do schowanego przedniego schowka utrzymuje waż,ne rzeczy pod rę,ką,.

Tak, jak w przypadku wszystkich produktó,w Everki, Advance jest wspierana przez Limitowaną, 30-letnią, Gwarancję, Everki i ś,wiatowej klasy obsł,ugę, klienta.

Noś, ją, za uchwyty do noszenia lub przerzuć, swojego netbooka przez ramię,. Wygodny pas na ramię, jest regulowany z obu stron i pozostaje tam, gdzie ma być,, dla maksymalnej wygody!

Osobna komora na akcesoria z zamkiem bł,yskawicznym jest dobrze zorganizowana dzię,ki wielofunkcyjnym kieszeniom. Waż,ne dokumenty są, zawsze i szybko pod rę,ką, w przedniej komorze.

Najważ,niejsze zalety:
- Oferuje miejsca na netbooki, laptopy do 14.1"
- Wyją,tkowo mię,kki, ergonomiczny, antypoś,lizgowy ochraniacz ramion
- Oddzielna, zasuwana na zamek bł,yskawiczny kieszeń, i otwarta przegroda na przodzie
- Kolorowy materiał, wyś,cielają,cy zapewnia duż,y kontrast
- Ł,atwy montaż, do uchwytu walizki na kó,ł,kach
- Trwał,e i mocne zamki bł,yskawiczne
- Jak w przypadku wszystkich produktó,w Everki, Advance jest chroniona Ograniczoną, Gwarancja Lifetime (Doż,ywotnia) co potwierdza jej wysoką, jakoś,ć,

Przekątna ekranu14,1''
Pasek na ramięTak
Uchwyt do rękiTak
MateriałBrak danych
Wymiary

- Komora na laptopa: 34.3 x 3.8 x 25.5 cm
- Wymiary zewnę,trzne: 36 x 5 x 28 cm

Waga0.48 kg
KolorCzarny
Video

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 845934
Producent Everki
Kod producenta 37506
EAN 874933002277
Strona www Nie dotyczy
Recenzje