Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Edimax MG-1000AS3 1000BaseLHX SFP MiniGBIC LC SM moduł (1310nm, 30km, 1000BaseLHX/LH30)

Edimax MG-1000AS3 1000BaseLHX SFP MiniGBIC LC SM moduł (1310nm, 30km, 1000BaseLHX/LH30)
724,95 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMG-1000AS3
Nazwa produktuEdimax 1000BaseLHX SFP MiniGBIC LC SM modul, 1310nm, 30km, 1000BaseLHX/LH30
ProducentEdimax Technology
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajMiniGBIC (SFP) 1000Base-LH (LC)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 111654
Producent Edimax
Kod producenta MG-1000AS3
EAN Nie
Strona www http://www.edimax.pl
Recenzje