Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Edimax 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM module (1310nm, 2km, 1000Base-SX+/MLX1/SX2)

Edimax 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM module (1310nm, 2km, 1000Base-SX+/MLX1/SX2)
421,71 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMG-1000AMB
Nazwa produktuEdimax 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm,2km, 1000Base-SX+/MLX1/SX2
ProducentEdimax Technology
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Dodatkowe informacje1000Base-SX+/MLX1/SX2
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 108260
Producent Edimax
Kod producenta MG-1000AMB
EAN Nie
Strona www http://www.edimax.pl
Recenzje