Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Digitus światłowód krosowy (duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m)

Digitus światłowód krosowy (duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m)
26,75 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 4 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaDK-2531-01
Nazwa produktuDigitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 1m, 15 LGW
ProducentDIGITUS
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość1 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1LC duplex
Typ wtyczki 2ST duplex
Maksymalna prędkość transmisjibrak danych
Kolorpomarańczowy
Masa netto0.478 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 145674
Producent Digitus
Kod producenta A-DK-2531-01, DK-2531-01
EAN 4016032249153
Strona www http://www.digitus.info
Recenzje