Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Digitus światłowód krosowy duplex MM 50/125 OM2 ST-SC 1m

Digitus światłowód krosowy duplex MM 50/125 OM2 ST-SC 1m
33,86 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaDK-2512-01
Nazwa produktuDigitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 1m, 15 LGW
ProducentDIGITUS
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość1 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1SC duplex
Typ wtyczki 2ST duplex
Maksymalna prędkość transmisjibrak danych
Kolorpomarańczowy
Masa netto0.055 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 244115
Producent Digitus
Kod producenta DK-2512-01
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.digitus.info
Recenzje