Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Digitus światłowód krosowy (duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m)

Digitus światłowód krosowy (duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m)
30,24 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 4 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaDK-2532-01
Nazwa produktuDigitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m, 15 LGW
ProducentDIGITUS
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość1 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1LC duplex
Typ wtyczki 2SC duplex
Maksymalna prędkość transmisji1 Gb/s
Kolorpomarańczowy
Masa netto0.05 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 127871
Producent Digitus
Kod producenta DK-2532-01, DK-2532-01 / A-DK-2532-01
EAN 4016032302032
Strona www http://www.digitus.info
Recenzje