Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

D-Link konwerter GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX SM (SC-Duplex) 10km

D-Link konwerter GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX SM (SC-Duplex) 10km
603,37 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 3 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaDMC-810SC/E
Nazwa produktuD-Link konwerter GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseLX SM (SC-Duplex)-10km
ProducentD-Link
Klasa produktuKonwerter medialny
Protokół sieciowy i typ złącza 1GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Protokół sieciowy i typ złącza 2GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Typ okablowania
  • światłowód jednomodowy 6/125
  • UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
  • FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa
Wysokość88 mm
Szerokość25 mm
Długość120 mm
Dodatkowe informacje
  • automatyczne rozpoznawanie MDI-II/MDI-X na porcie 100BaseTX
  • wsparcie dla protokołu 802.3x Flow Control
  • możliwość pracy samodzielnej lub w półce 19cali DMC-1000
  • w zestawie zewnętrzny zasilacz 7.5V, 1.5A
  • maksymalna odległość dla światłowodu 10km
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 26299
Producent D-Link
Kod producenta DMC-810SC, DMC-810SC/E
EAN 7900692417274
Strona www http://www.dlink.pl
Recenzje