Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cresyn C740s Słuchawki dokanałowe HI-FI do Smartphona

Cresyn C740s Słuchawki dokanałowe HI-FI do Smartphona
185,98 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

DźwiękStereo
Funkcje bluetoothNie dotyczy
Złącza3,5mm minijack
Komunikacja bezprzewodowaNie
MikrofonTak
PrzeznaczenieTelefonia komórkowa
KonstrukcjaDouszne
KolorCzarny
Opis

Hit! Sł,uchawki o doskonał,ym peł,nym brzmieniu. Ś,wietne walory uż,ytkowe i duż,e moż,liwoś,ci to nowe Cresyny C740S. Sł,uchawki zaprojektowane by cieszyć, nasze uszy bogactwem dź,wię,kó,w i niuansami nie dostę,pnymi do tej pory w tym przedziale cenowym.
Specjalna konstrukcja Dual Chamber pozwala uzyskać, czyste i peł,ne brzmienie, bogate w szczegó,ł,y i smaczki zarezerwowane do tej pory dla znacznie droż,szych sł,uchawek. To co zrobił, Cresyn w tym modelu sł,uchawek jest trudne do opisania bez emocji. Każ,dy kto szuka mał,ych, ale doskonale brzmią,cych sł,uchawek swoje poszukiwania powinien rozpoczą,ć, od odsł,uchania wł,aś,nie tych sł,uchawek.
Model C740S wyposaż,ony jest oczywiś,cie w pilot na przewodzie, sam przewó,d ró,wnież, zasł,uguje na uwagę,. Nie jest to pł,aski przewó,d tak teraz modny, ani typowy o przekroju koł,a - przewó,d w nowych Cresynach jest spł,aszczony przez co zachowuje najlepsze cechy obu wcześ,niej wymienionych typó,w.
Pilot z mikrofonem jest mał,y, ale doskonale sprawdza się, - po prostu robi to do czego został, przeznaczony, uł,atwia nam odbieranie i prowadzenie rozmó,w. Na uwagę, zasł,uguje wygoda C740S nawet na zwykł,ych gumkach sł,uchawki są, wygodne i dobrze leż,ą, w uchu. Jednak aby podkreś,lić, komfort producent dodaje do zestawu parę, popularnych pianek Comply.

Impedancja32 Ω,
Pasmo przenoszenia (min.)15 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)20 kHz
Czułość101 dB
Długość przewodu1.2 m
Akcesoria w zestawie

etui
4 zestawy gumek ,
1 para pianek Comply

Pozostałe parametry

Przetworniki: Ø, 14,3 mm
Pozł,acana wtyczka

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 596621
Producent Cresyn
Kod producenta Cresyn C740s Hi-FI
EAN 8808323004758
Strona www http://www.cresyn.com
Recenzje