Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Creative Słuchawki Aurvana In-Ear2 Plus z mikrofonem

Creative Słuchawki Aurvana In-Ear2 Plus z mikrofonem

Kod: 819197

349,26 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Aurvana In-Ear2 Plus Niezwykle wygodne, izolują,ce hał,as sł,uchawki douszne z mikrofonem
Niezwykle wygodne, douszne sł,uchawki z przetwornikiem z kotwicą, zró,wnoważ,oną,, dopasowanym do projektu kratki gł,oś,niczka, zapewniają, peł,en szczegó,ł,ó,w, wyraź,ny dź,wię,k z mocnym basem.

NOWA DEFINICJA PERFEKCYJNEJ AKUSTYKI

Nowy model z wielokrotnie nagradzanej serii Aurvana In-Ear –, sł,uchawki Aurvana In-Ear2 Plus z izolacją, akustyczną, –, gwarantuje doskonale dostrojony dź,wię,k oraz posiada wbudowany na kablu mikrofon ze sterownikiem pozwalają,cym na kontrolowanie odtwarzania muzyki i gł,oś,noś,ci. Dopasowany do kratki gł,oś,niczka precyzyjny przetwornik z kotwicą, zró,wnoważ,oną, zapewnia peł,en szczegó,ł,ó,w, wyraź,ny dź,wię,k z mocnym basem, dzię,ki czemu moż,esz cieszyć, się, peł,niejszym brzmieniem przeró,ż,nych gatunkó,w utworó,w muzycznych i wokali. Ultrakomfortowe dopasowanie i nadzwyczajna izolacja akustyczna sł,uchawek Aurvana In-Ear2 Plus nie mają, sobie ró,wnych i sprawiają,, ż,e sł,uchają,c swoich ulubionych utworó,w, poczujesz się, jak w niebie. Sł,uchawki Aurvana In-Ear2 Plus o nowoczesnej stylistyce sprostają, każ,demu wyzwaniu. Oddaj się, już, teraz rozkoszy, jaką, zapewnia nowy poziom doskonał,oś,ci brzmienia!

Nowa definicja perfekcji
Dopasowany do kratki gł,oś,niczka precyzyjny przetwornik z kotwicą, zró,wnoważ,oną, zapewnia wyraź,ne i peł,ne szczegó,ł,ó,w odtwarzanie dź,wię,kó,w wzbogaconych o mocny bas. Realistyczny dź,wię,k sprawia, ż,e muzyka i ś,cież,ki dź,wię,kowe brzmią, jak sł,uchane na ż,ywo.

Bł,oga cisza
Konstrukcja AuraSeal zapewnia doskonał,ą, izolację, akustyczną, nawet do 95%. Dź,wię,ki otoczenia, np. wytwarzane przez silniki samolotó,w lub pocią,gi, są, znacznie wyciszone, dzię,ki czemu moż,esz w spokoju sł,uchać, ulubionych melodii.

Ergonomia
Precyzyjnie ukształ,towane sł,uchawki dokł,adnie wypeł,niają, ucho i nie pozwalają, na uchodzenie dź,wię,ku, co pogarsza odtwarzanie basó,w, oraz nie wypadają, nawet podczas szybkiego ruchu. Mię,kkie, niesamowicie wygodne oraz dopasowane wkł,adki hipoalergiczne dostę,pne są, w ró,ż,nych rozmiarach.

Estetyka
Wytrzymał,a obudowa izolują,cych dź,wię,k sł,uchawek Aurvana In-Ear2 Plus mieś,ci w sobie niezwykle lekkie elementy, co sprawia, ż,e zał,oż,one sł,uchawki są, niemal niewyczuwalne.

Rozrywka bez zakł,ó,ceń,

Najwyż,szej jakoś,ci kabel z miedzi beztlenowej oraz 4-stykowy wtyk pozł,acany w kształ,cie litery L w znacznym stopniu redukują, zakł,ó,cenia, pozwalają,c Ci cieszyć, się, krystalicznie czystym dź,wię,kiem.

Optymalne sterowanie zapewniają,ce wyraź,ny dź,wię,k podczas rozmó,w
Wbudowany, sterowany jednym przyciskiem mikrofon z regulacją, gł,oś,noś,ci zapewnia czysty dź,wię,k podczas rozmó,w i pozwala na sterowanie odtwarzaniem oraz poł,ą,czeniami prowadzonymi za pomocą, szerokiej gamy smartfonó,w i tabletó,w.

Kompletny zestaw
Zestaw zawiera etui podró,ż,ne, przyrzą,d do czyszczenia, przejś,ció,wkę, samolotową, oraz wkł,adki douszne w ró,ż,nych rozmiarach, dzię,ki czemu moż,na go bez problemó,w uż,ywać, w podró,ż,y.

KonstrukcjaDouszne
TechnologieRedukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5 mm minijack
DźwiękStereo
Kontrola dźwiękuRegulacja głośności
Funkcje bluetoothNie dotyczy
Impedancja42 Ω,
Pasmo przenoszenia (min.)15 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)16 kHz
Czułość110 dB
MikrofonTak
Długość przewodu1.2 m
KolorBrązowy
Waga12 g
Pozostałe parametry

Zawartoś,ć, opakowania:
- 1 para sł,uchawek dousznych Aurvana In-Ear2 Plus
- 1 para silikonowych wkł,adek dousznych w rozmiarach S, M, L
- Przyrzą,d do czyszczenia
- Przejś,ció,wka samolotowa
- Futerał, podró,ż,ny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 819197
Producent Creative
Kod producenta 51EF0670AA001
EAN 0054651187894
Strona www http://www.creative.pl
Recenzje