Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cisco Systems Moduł/10GBASE-SR X2

Cisco Systems Moduł/10GBASE-SR X2
5 164,59 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaX2-10GB-SR=
Łącze optyczneSC
Typ portówSC
Sygnalizacja LEDNie
Opis10GBASE-SR X2 moduł dla MMF, 850-nm wavelength, złącze SC duplex
wwwhttp://www.cisco.com/en/US/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matrix/OL_6974.html www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 391704
Producent Cisco Systems
Kod producenta X2-10GB-SR=
EAN 746320969237
Strona www http://www.cisco.com/web/PL
Recenzje